PERSONLIGT medlemskab for 1 person

Contact information

We'll send your receipt and other important info to this email.
Medlem
Order summary
shutterstock_218565385

PERSONLIGT medlemskab for 1 person

Som medlem støtter du foreningens arbejde både økonomisk og gennem din opbakning og er med til at gøre foreningens stemme stærkere. Vi arbejder for at udvikle og formidle en god forståelse i samfundet af det særligt sensitive personlighedstræks mange aspekter. Din støtte har betydning for mange mennesker, store som små – og både nu og for kommende generationer.


Adgang til medlemsrabatter

Rådgivning: Du tilbydes rådgivning på 30 minutter for 150 kr. Maks 2 sessioner pr. medlem.

Behandlerrabat: Vi har kontakt med forskellige behandlere, der alle har fokus på sensitive menneskers særlige styrker og udfordringer. Vi indgår løbende nye rabataftaler. Du finder de forskellige behandlere ved søgning på geografisk kort.

Events: Foreningen tilbyder også prisbillige events – kun til medlemmer.DKK 100
Due today DKK 100
renews annually

Payment information

All transactions are secured using 256-bit encryption.